Zázrak jménem kolostrum je nejúčinnějším posilněním imunity

Už jste určitě slyšeli, název kolostrum (colostrum) neboli mlezivo je doslova zázrak pro naší přirozenou imunitu. Kolostrum je zcela první výživa novorozených jedinců savců a mlezivo je úplně počáteční stadium, než se z něj stane běžné mateřské mléko.

Díky kolostru novorozený jedinec dostane tu nejpřirozenější a nejúčinnější imunitu. Kolostrum obsahuje celou řadu potřebných látek, zejména všechny potřebné imunoglobiny IgG, IgA, IgM, IgD, IgE, růstové faktory, laktoferrinu, vitaminů a minerálů. Kolostrum je vylučováno mléčnou žlázou těsně po porodu, cca do 2 dnů. Protože se ukázalo, že kolostrum lidské a kravské (bovinní) je v podstatě stejné, začalo se používat jako doplněk imunity. Kravské kolostrum obsahuje navíc mnohem více imunoglobinu než lidské. Kolostrum a názor lékařů – je to přirozená a naprosto bezchemická imunita. Ta, kterou díky kolostru získají novorozená mláďata. Díky svému složení se jedná o nejcennější, naprosto přírodní multivitamin na světě.

Kolostrum se získává nejčastěji od krav.
Kolostrum se získává nejčastěji od krav.

Kolostrum je pro slabou imunitu silný hráč

Máte oslabený imunitní systém, jste často nemocní a podlehnete snadno běžné zátěži? Zkuste kolostrum, doplní a posilní efektivně Váš imunitní systém. Stejně jako novorozeně získá z kolostra imunitu, posilnit svůj systém můžete naprosto stejně.

Kolostrum je bez laktózy

Příjemná zpráva pro ty, kteří trpí tzv. laktózovou intolerancí čili nesnášenlivostí laktózy. Kolostrum obsahuje jen stopové, zanedbatelné množství laktózy a tudíž je vhodné i pro tuto skupinu lidí. Díky tomuto faktu je tak kolostrum vhodné pro všechny. Kolostrum a názor lékařů – má to opravdu smysl a imunitu posílíte. Ukazuje se, že kolostrum je prospěšné nejen pro novorozence, kteří tak získají potřebnou imunitu, ale pro všechny, kteří si chtějí svůj imunitní systém posilnit.

Kolostrum musí fungovat jako celek, nedejte se napálit

Kolostrum obsahuje přibližně 30 až 35 % imunoglobinů. Pokud výrobce udává více, např. vyšší než 50 %, je to podezřelé. Sice to možné teoreticky je, ale kolostrum bylo ochuzeno o jiné látky a toto navýšení je tak umělé a neobsahuje přirozenou skladbu potřebných látek. Kolostrum je většinou prodává v kapslích, do kterých musí naprosto šetrně vpraveno bez jakéhokoli znehodnocení.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.